Možnosti platby

Stručný prehľad možností úhrad tovaru

Existuje veľa možností ako uhradiť za nákup u nás. Vyberte si tú, ktorá vám najviac vyhovuje.

Úhrada tovaru osobne na pobočke

Tovar môžete uhradiť v hotovosti prostredníctvom platobného automatu alebo platobnou kartou. Platba je možná iba kartami VISA, Electron, MasterCard alebo Maestro vydanými tuzemskými bankami.

Úhrada tovaru vopred prevodom (proforma faktúra)

Tovar môžete uhradiť vopred na základe proforma faktúry. Náš obchodník Vás bude kontaktovať ohľadom potvrdenia objednávky a následne Vám zašle proforma faktúru, ktorú uhradíte v prospech nášho slovenského bankového účtu (t.j. neplatíte žiadne poplatky za medzinárodné platby a pod.). Ako náhle bude platba poukázaná v prospech účtu, automaticky Vám odošleme objednaný tovar a informujeme Vás o tom emailom. V prípade, že úhrada objednaného tovaru nebude poukázaná v prospech nášho bankového účtu do 5-tich dní, objednávka bude automaticky stornovaná.

Číslo účtu:

  • UniCredit Bank CR and Slovakia, a.s.: 6605859018 / 1111, IBAN: SK69 1111 0000 0066 0585 9018, SWIFT: UNCRSKBX

Variabilný symbol pre úhrady je číslo Vašej proforma faktúry.

Úhrada tovaru na dobierku

Tovar a dobierečné uhradíte kuriérovi v hotovosti pri doručení tovaru na Vašu dodaciu adresu.

Úhrada tovaru kartou cez internet

Rýchla a bezpečná úhrada tovaru platobnou kartou cez internet. Objednávka pri platbe kreditnou alebo debetnou katou prostredníctvom platobnej brány WebPay, ktorú používa ČSOB, a.s., sa uhradí po dokončení transakcie. Ak platíte prvýkrát kartou, na bráne WebPay budete zadávať šestnásťmiestne číslo karty, dátum expiracie a CVC/CVV kód. Všetky tieto údaje máte na karte. Nemusíte sa obávať, prenos informácií je šifrovaný a teda úplne bezpečný.

Doporučujeme: Ponechať zaškrtnuté Zapamätanie si karty, vďaka čomu budete jednoduchšie nakupovať a platiť kartou, už nebudete zadávať údaje z karty, ale platobná brána WebPay si zapamätá vami zadané údaje a uskutoční transakciu rýchlejšie, bez nutnosti zadávania údajov z karty. Všetko opäť s maximálnou možnou mierou zabezpečenia na strane WebPay a ČSOB, a.s..